Schowek

Zapamiętane obiekty

Nie posiadasz żadnych obiektów w schowku. Możesz je dodać za pomocą przycisku na stronie wybranego obiektu.

Ukryj schowek

Partnerzy

Turystyczne

Festiwal Podróżników 3 Żywioły

Festiwal Podróżników 3 Żywioły

Festiwal Podróżników Trzy Żywioły jest organizowany nieprzerwanie od 2004 roku i zyskał sobie już szerokie grono wiernych odbiorców.

Jesteśmy na każdym żywiole i gorąco polecamy.

 

Druga dekada Trzech Żywiołów – rusza 11. Festiwal Podróżników Trzy Żywioły – Kraków 2014.

 Śladami Malinowskiego "Życia seksualnego dzikich", Martwa Droga Syberii, prehistoryczna Nubia, samotność na oceanie,

Trabanty w Afryce, debata „Jak walczyć z plagiatem”, warsztaty „Jak zostać archeologiem”, nagrody dla podróżników – to tylko wierzchołek góry żywiołów która zbliża się do Krakowa (17-23.03.2014). 

 

Nagroda Podróżników "Czwarty Żywioł” w pięciu kategoriach za 2013 rok

(Podróż, Film Dokumentalny, Książka Reporterska, Blog, Publikacja Prasowa) to nowy oddech wchodzącego w drugą dekadę Festiwalu Podróżników Trzy Żywioły w Krakowie.

 

Jak co roku wiele nagród książkowych dla widzów  oraz jedna główna nagroda publiczności. I gala najlepszych wydarzeń podróżniczych minionego, 2013 roku. Żywiołowo przybywajcie!

Pełny program i bilety: www.3zywioly.pl

Polecamy urlopwpolsce.pl

 

 

HRS - Hotel Reservation Service

HRS - Hotel Reservation Service

Firma HRS prowadzi elektroniczny system rezerwacji hotelowej o zasięgu światowym, który jest przeznaczony dla osób podróżujących służbowo i prywatnie. System działa w oparciu o bazę danych zawierającą informacje o ponad 250 000 hoteli we wszystkich kategoriach cenowych w Niemczech, Europie i na świecie. System umożliwia bezpłatne dokonywanie bezpośrednich rezerwacji z natychmiastowym potwierdzeniem po aktualizowanych na bieżąco cenach specjalnych HRS. Ceny za pokój, wyświetlone dla wybranego hotelu, są gwarantowane w przypadku dokonania rezerwacji.

MobiTrip - turystyczna aplikacja na Androida

MobiTrip - turystyczna aplikacja na Androida

Rozwój sektora mobilnego to jedna z najważniejszych przemian w Internecie. Tablety i smartfony oraz dedykowane im aplikacje są powszechnie wykorzystywane w codziennych sytuacjach takich jak relaks, zabawa, planowanie podróży, wypoczynek.

Urlopwpolsce.pl we współpracy z MobiTrip wychodzi naprzeciw tym tendencjom. Oferujemy możliwość zaprezentowania oferty noclegowej użytkownikom mobilnego Internetu. Przygotowana mobilna aplikacja to “osobisty asystent podróżującego”, który przedstawi informacje na temat danej miejscowości oraz noclegów, restauracji, a także zabytków i atrakcji.

 

MEDIATRAVEL, Festiwal Cywilizacji i Sztuki Mediów/ Odkrywców i Podróżników

MEDIATRAVEL, Festiwal Cywilizacji i Sztuki Mediów/ Odkrywców i Podróżników

Festiwal MEDIATRAVEL to podróż po mediach, których twórcy są zainspirowani światem, a w szczególności: człowiekiem, społecznością i środowiskiem, w którym żyje, konfliktami i problemami społecznymi, obyczajami i zwyczajami ludzi, a także całą dziedziną współczesności czyli tym wszystkim, co człowieka otacza.

Kulturalne

Muzyczna Zohylina

Muzyczna Zohylina

Muzyczna Zohylina to festiwal organizowany od 3 lat przez Fundację Harcerstwa Polskiego, "Schronisko Głodówka" oraz ludzi skupionych wokół Fundacji. Zohylina – to w gwarze miejsce osłonięte od wiatru, gdzie można się schronić, znaleźć dla siebie azyl, przeczekać zły czas. Muzyczna Zohylina to właśnie taki projekt. Azyl dla sztuki prawdziwej, niekomercyjnej, gdzie artyści i odbiorcy będą mogli realizować swe pasje, niekoniecznie dopasowując je do aktualnych trendów, wymogów finansowych i oczekiwań mas. Festiwal odbywa się w Schronisku Górskim "Głodówka" w Bukowinie Tatrzańskiej. Stąd, z wysokości 1138 m n.p.m., roztacza się najpiękniejsza, pełna panorama Tatr Wysokich.

Europejska Stolica Kultury 2016

Europejska Stolica Kultury 2016

Europejska Stolica Kultury 2016 Historia tej idei zaczęła się w 1985 roku od greckiej minister kultury Meliny Mercouri, która przedstawiła inicjatywę Europejskich Miast Kultury w 1999 roku przemianowaną na Europejską Stolicę Kultury. Celem idei jest wzajemne poznanie oraz dialog międzykulturowy. Nominowane miasto, skupiając na sobie uwagę całej Europy, w ciągu jednego roku zaprezentować może życie kulturalne miasta, regionu oraz państwa. Jest to dla niego okazja do przyspieszenia rozwoju a także zyskania skutecznej promocji. Instytucja ESK jest narzędziem idei pielęgnowania bogactwa kulturalnego Europy. Polska (wraz z Hiszpanią) będzie mogła wybrać Europejską Stolicę Kultury na rok 2016. W tej chwili o ten tytuł ubiegają się: Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Katowice i Lublin. Obejrzyj spoty promocyjne miast: http://www.urlopwpolsce.pl/esk2016/

Ekologiczne

WWF

WWF

WWF to jedna z największych na świecie organizacji działających na rzecz ochrony środowiska naturalnego. WWF w Polsce działa na rzecz ochrony rzek, lasów oraz zagrożonych gatunków, m.in. dużych drapieżników i ssaków bałtyckich. Dba o ocalenie fauny i flory Bałtyku, jednego z najmniejszych i najbardziej wrażliwych mórz na świecie. Prowadzi działania edukacyjne i promuje rozwiązania prawne na rzecz powstrzymania zmian klimatu. Od lat walczy z przemytem zwierząt i nielegalnym handlem zagrożonymi gatunkami.

Patronat medialny

Koncert, wystawa, impreza, każde wydarzenie potrzebuje rozgłosu. Ciekawe widowiska i akcje społeczne, organizowane cyklicznie lub okazjonalnie odnoszą sukces tylko dzięki widzom. Aby tak się stało Twoja oferta musi dotrzeć do najszerszego możliwego grona odbiorców. My możemy w tym pomóc!

Serwis urlopwpolsce.pl może stać się PATRONEM MEDIALNYM właśnie Twojej imprezy.

Co oferujemy? Promocję w sieci:

 • Informacje o wydarzeniu mogą pojawić się:
  • na stronie głównej serwisu urlopwpolsce.pl w dziale "Nie przegap";
  • na stronie miasta oraz regionu, w którym wydarzenie ma miejsce;
  • na innych stronach należących do grupy urlopwpolsce.pl;
  • na oficjalnym firmowym koncie Facebook;
  • na forach internetowych, na których aktywnie uczestniczymy;
  • w newsletterze rozsyłanym do użytkowników naszego serwisu.

  Logo imprezy lub Organizatora pojawi się również w stopce serwisu urlopwpolsce.pl.

  Z kolei interaktywne logo a także opis będą dostępne na stałe na stronie "Promujemy".

  W zamian oczekujemy umieszczenia loga serwisu urlopwpolsce.pl na stronie internetowej wydarzenia, w przypadku dłuższej współpracy również na innych materiałach promocyjnych.


Nasza oferta nie jest sztywna i może ulec modyfikacji w zależności od indywidualnych potrzeb/charakteru imprezy. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z nami biuro@urlopwpolsce.pl.

Jesteśmy otwarci na nowe projekty!